Mindless Longboards

Tutaj w Mindless, produkujemy własne deski, katując wzgórza i bujając się po ulicach od ponad dekady. Dlatego, mimo że zmieniliśmy styl na nowy i świeży, możecie być pewni, że całe bogactwo wiedzy i doświadczenia wykorzystujemy przy tworzeniu każdej z desek.

Wszystkie warstwy sklejki są przez nas ręcznie wybierane, sprawdzane i wykańczane przed wyborem na bycie cześcią deski. Nasza filozofia jest prosta: jak najlepsze produkty w jak najbardziej przystępnych cenach, nie zwiększając ilości kosztem jakości.

Wszystkie nasze deski i komponenty są projektowane i pozyskiwane przez nas i tylko przez nas samych. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym aspektem deski, uzyskując przy tym unikatowość Mindlessa właśnie dla Ciebie. Dostajesz dokładnie to co widzisz - wysokiej jakości longi i komponenty, wykończone z tą samą dbałością miłością i uwagą, której można oczekiwać od wszystkich największych marek na scenie longboardowej.

EKO MINDLESS
Wszyscy w Mindless robią to co możliwe, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko podczas produkcji naszych desek. Największym zagrożeniem dla środowiska jest wycinka klonu, który - rzecz jasna  - jest dla nas niezbędny. Aby upewnić się, że robimy wszystko co w naszej mocy, żeby pomóc utrzymać lasy i przyszłość naszej planety, drewno które używamy pochodzi wyłącznie z regeneracyjnych lasów położonych w Appalachach, USA. Ponadto nasi projektanci wykorzystują każdy możliwy sposób na użycie mniejszej ilości drewna w deskach.