Original Skateboards

W Oryginal Skateboards patrzymy na longboardy inaczej. Wiemy, że longboard to znacznie więcej niż dłuższa deskorolka i z tego powodu byliśmy przekonani, że używanie wyłącznie powiększonych traków i decków skateboardowych licząc na lepsze rezultatów nigdy nie zabierze nas tam gdzie byśmy chcieli.

Bez nieustannej pracy nad każdym elementem tradycyjnej deskorolki, wiedzieliśmy, że nie osiągniemy tego co możliwe na longboardzie, zaprojektowanym przez longboarderów do longboardingu.

Właśnie dlatego zaczęliśmy pracować. Począwszy od traków do kompletnego longboarda który pozwoli nam jechać, tak jak zawsze pragnęliśmy jechać. Chcieliśmy jeździć po wielkich górach, po płaskich powierzchniach, parkingach, rowach, wałach, parkach i wszędzie gdzie tylko jest cement zachowując przy tym te same uczucie carvingu jak przy innych sportach na desce. Nasze deski pozwalają osiągnąć właśnie takie uczucie surfowania, snowboardingu i wiele więcej.

Nie ważne czy posiadasz już własne longboardowe zaplecze, czy dopiero uczysz się longboardów, zobacz nasze filmy, sprawdź jak jeździmy, poznaj nad a po tym sam wyjdź pojeździć na Originale. Twój longboard może robić różnice, i może sprawdzić, że będziesz lepszym longboarderem. W Original Skateboards chcemy projektować longboardym, które sprawią Ci tę różnicę.